Sala Melodyjna

Bankiety, Imprezy Firmowe


Chciałbyś zorganizować bankiet dla swojej firmy? Ma to być uroczysta gala, na której pojawią się partnerzy biznesowi, kontrahenci, strategiczni klienci? A może ma to być impreza dla całej załogi Twojej firmy? Jedno jest pewne. Ma to być taki bankiet, który utkwi Gościom na długo w pamięci. Nie tylko ze względu na doborowe towarzystwo, ale także na miłą obsługę, wyśmienite jedzenie i niezapomnianą zabawę.

Czy byłbyś zadowolony, gdyby wszystko to było za rozsądną cenę? Czy poleciłbyś nas swoim znajomym, gdybyśmy spełnili Twoje oczekiwania? Przekonajmy się.

Kunszt kulinarny naszych kucharzy, jak i sympatyczna, uśmiechnięta obsługa pozwalają nam spełniać oczekiwania naszych wymagających Klientów.

Sala Bankietowa MELODYJNA to miejsce, gdzie możesz zorganizować wszystkie imprezy i eventy, m.in.: bankiety, konferencje, spotkania firmowe, przyjęcia tematyczne, imprezy integracyjne, gale, jubileusze.

Do tego mamy sprawdzony na takich imprezach zespół, DJ’a oraz ekipę foto i video.

 

Oferujemy równiez:

Obsługę cateringową z dojazdem do firmy lub na wynos.

Organizację imprez firmowych u nas, w Państwa firmie i w plenerze.

Lunche dla firm z dojazdem pod wskazany adres.

Jeśli chcesz poznać szczegółową ofertę - wystarczy napisać do mnie maila na adres: sala.bankietowa.melodyjna@wp.pl i podać interesującą Cię datę oraz charakter imprezy lub zadzwonić pod numer 605 333 097

Pokoje Gościnne

Niezwykle dogodnie jest gdy możesz odpocząć po imprezie na miejscu. Zarezerwuj komfortowy pokój gościnny.

Sprawdź więcej

Przyjęcia Weselne

Kochamy naszych Klientów. Dlatego dla nas Ten Dzień jest również tym Jedynym - tak samo jak dla Was.

Sprawdź więcej

Filmy

Gdy chcesz dowiedzieć się więcej, zobaczyć Melodyjną tak, jakbyś był na niej osobiście - obejrzyj koniecznie nasze filmy.

Sprawdź więcej

Kontakt

Zadzwoń - porozmawiajmy o Twojej imprezie. Napisz - przyślemy Ci ofertę. Bądź pierwszy.

Sprawdź więcej