Sala Melodyjna

KOCHAMY NASZYCH KLIENTÓW!

Co takiego nas wyróżnia? My po prostu KOCHAMY naszych Klientów. Wiemy, że ten dzień jest dla Was tym jedynym, wymarzonym i dokładnie tak go traktujemy. Jesteście dla nas wyjątkowi i chcemy, byście tak również się poczuli.


Mamy dobrą i atrakcyjną dla Was cenę.
Czy to wyróżnia nas od konkurencji? TAK, ale to nie wszystko… Zobaczcie dlaczego naprawdę warto mieć udane wesele i jak wiele dostajecie w cenie…

Po pierwsze - wspaniała sala weselna, elegancko udekorowana, przestronna, która pomieści 180 osób, zarówno przy stołach, jak i na parkiecie. Bezpieczny parking na terenie zamkniętym, przyjazny ogród, w którym odpoczniecie wraz ze swoimi gośćmi po tanecznych szaleństwach.

  

Po drugie - wyśmienita kuchnia. Możecie skorzystać z naszego doświadczenia i propozycji, które od lat cieszą się uznaniem. Próbowaliście kiedyś sałatki nicejskiej z tuńczykiem? Wyborna i rozpływająca się w ustach. A przysmak Podkomorzego nasycony zapachem wędzonego sera? Wyjątkowy... Możemy również odbiec nieco od tradycji i wspólnie stworzyć coś dotąd niespotykanego na weselach. Wasi Goście będą zachwyceni i to właśnie Wy zbierzecie wszystkie gratulacje…

W pakiecie od 150 zł otrzymacie Państwo m.in. standardową dekorację Sali, powitalny bochen chleba z solą i wino musujące, obsługę, serwis sprzątający, zabezpieczenie imprezy w postaci agregatu prądotwórczego i samochodu chłodni oraz 5 dań gorących, przystawki, sałatki, nielimitowane napoje zimne (soki, napoje gazowane- 7Up, woda gazowana, woda niegazowana z cytryną i miętą, Mirinda, Coca Cola i gorące (wybór herbat i kaw), wybór ciast i owoców, pieczywo, masło. Po bliższe szczegóły proszę dzwonić: 605 333 097.


  

Po trzecie - pokoje gościnne, którymi dysponujemy na miejscu, przydatnymi dla Gości, którzy przyjechali z daleka. Również pokój dla Was pozwoli Wam na chwilę odpoczynku, zrelaksowania się. Będzie to też świetne miejsce, w którym możecie schować Wasze prezenty i wszystko, co dla Was będzie niezbędne tej nocy.


 

  

Po czwarte - odpowiednia obsługa. Każdy Gość czuje się zadowolony, gdy spędza czas w lokalu, w którym profesjonalna obsługa dba o niego na każdym kroku, a Szef Kuchni nęci kuszącymi zapachami i smakami. Dbamy o każdy szczegół, od tego by Goście mieli czyste talerze, aż po to, by niczego im nie zabrakło na stołach i bufetach. Mamy zawsze uśmiechniętą, trzeźwą załogę, służącą pomocą wszystkim Gościom.


  

Po piąte - zajmiemy się wszystkimi atrakcjami, którymi jesteście zainteresowani na Wasze wyjątkowe przyjęcie weselne. Płonący tort, czekoladowa fontanna, prawdziwy staropolski stół wiejski, wyśmienity pieczony prosiak, zapierający dech w piersiach pokaz barmański, zaskakujący występ iluzjonisty, zachwycający wszystkich pokaz mistrzów tańca i wiele innych.


Po szóste - kompleksowa obsługa. Sala weselna jest pierwszym miejscem, które odwiedzacie w czasie Waszych ślubnych przygotowań. Następnie sprawdzony Wodzirej i zespół lub DJ, którzy nie robią przerw, z którymi każde wesele jest udane, profesjonalny fotograf i kamerzysta, którzy zaskakują pomysłami a do zdjęć i filmów wracać będziecie z pewnością nie raz. Organizacją wszystkich szczegółów zajmie się konsultantka ślubna, która stanie się nie tylko Waszym doradcą, ale również przyjacielem, który pomoże prawie w każdej sytuacji.

To właśnie dzięki temu imprezy są udane, pamiątki po nich niezapomniane, Goście zadowoleni, twierdzący, że na takim weselu jak Wasze jeszcze nie byli, a Pary młode zachwycone nie tylko bezproblemową obsługą, ale również pozytywnie zaskakującą ceną.


Po siódme - żadnych ukrytych kosztów, opłat korkowych, serwisowych. W cenie pakietu podstawowego otrzymacie również dekorację sali, powitalny bochen chleba i lampkę wina musującego. W cenie pakietu rozszerzonego dodatkowo pokrowce na  krzesła i wiejski stół, a w pakiecie max dodatkowo tort i jeszcze dwie przystawki.

Będzie nam niezwykle miło towarzyszyć Wam w tym szczególnym Dniu, a Wasze zadowolenie, będzie dla nas największą satysfakcją.

Zadzwoń - porozmawiajmy o Waszym weselu - 605 333 097

Napisz i zapytaj o pełną ofertę wraz z menu - Sala.Bankietowa.Melodyjna@wp.pl

Pokoje Gościnne

Niezwykle dogodnie jest gdy możesz odpocząć po imprezie na miejscu. Zarezerwuj komfortowy pokój gościnny.

Sprawdź więcej

Przyjęcia Weselne

Kochamy naszych Klientów. Dlatego dla nas Ten Dzień jest również tym Jedynym - tak samo jak dla Was.

Sprawdź więcej

Filmy

Gdy chcesz dowiedzieć się więcej, zobaczyć Melodyjną tak, jakbyś był na niej osobiście - obejrzyj koniecznie nasze filmy.

Sprawdź więcej

Kontakt

Zadzwoń - porozmawiajmy o Twojej imprezie. Napisz - przyślemy Ci ofertę. Bądź pierwszy.

Sprawdź więcej